Gizlilik Politikamız

 

www.leatherandpaper.com adresli web sitemizde tutulan bilgilerin korunması ve muhafazasında kullanılacak olan gizlilik ilkelerimiz aşağıda bilgilerinize sunulmaktadır. Gizlilik ilkeleri; tarafımıza web sitesi aracılığı ile ilettiğiniz kişisel bilgilerle ilgili olarak, üye kullanıcı ve şirket ilişkilerini düzenleyecek ve bilgilerin kullanım şartlarını tespit edecektir.

Kullanıcıların, web sitemizi kullanmaya başlaması, gizlilik ilkelerini kabul ettiğini göstermektedir.

Gizlilik ilkeleri olarak tarafınıza sunulan şartları kabul etmiyorsanız, kişisel bilgilerinizin temini için hazırlanan sahaları doldurmayınız. Bu sahaların doldurulmaması halinde ise, www.leatherandpaper.com  adresli web sitemizin üye kullanıcılarından olamayacağınızı üzülerek bildiririz.

Sitemizin başka siteler ile link bağlantıları bulunduğunu ve bahsi geçen gizlilik ilkelerinin sadece www.leatherandpaper.com  adresli web sitemizde uygulanacağını, link bağlantısı bulunan diğer sitelerle ilgili olarak herhangi bir sorumluluğumuz bulunmadığını hatırlatmak isteriz.

 

Kişisel Bilgiler

 

Shibumi Deri Ürünleri Üretim ve Pazarlama Ltd Şti, üye kullanıcı olarak kaydınızı tesis ederken isim, adres, e-mail adresi gibi kişisel bilgilerinizi talep etmektedir. Alınan bilgilerin temini için hazırlanan sahalara girilen bilgilerin doğru ve güncel bilgiler olduğu farzedilerek kaydınız gerçekleştirilmektedir. Şirketimiz, tarafımıza iletmiş olduğunuz bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini garanti altına alabilmek için her türlü araştırma ve sorgulama hakkını saklı tutmaktadır.

Kişisel bilgileriniz Shibumi Deri Ürünleri Üretim ve Pazarlama Ltd Şti tarafından kullanıcı istatistiklerinin oluşturulmasında, üye kaydınızın ve hesabınızın (Kullanıcı Adı) oluşturulmasında, kişisel üye profilinizin çıkarılmasında, kişisel bilgilerinize uygun olan promosyon önerilerinin size iletilmesinde kullanılacaktır. Ayrıca bu bilgiler herhangi bir izin, onay vs.'ye gerek kalmadan her türlü reklam ve tanıtıcı materyal içeriğinde kullanılabilecektir.

Shibumi Deri Ürünleri Üretim ve Pazarlama Ltd Şti, üye kullanıcılarına periyodik olarak duyurulmasını uygun gördüğü; esaslı hizmet değişikliklerini, yeni getirilen özellikleri, teknik konularda gerçekleştirilen yenilikler ve düzenlemeler ile ürün ve hizmetlerindeki diğer bilgileri gönderecektir.

Shibumi Deri Ürünleri Üretim ve Pazarlama Ltd Şti, size iletilmesini arzu etmediğiniz bilgilerin gönderimini durduracaktır.

 

Diğer Kayıtlar

 

Hesap hareketleriniz ve alışverişlerinize ilişkin bilgiler elektronik ortamda kaydedilmektedir. Ayrıca size sağladığımız hizmetleri geliştirmek amacı ile kayıtlarınızda gerçekleşen her türlü hareket tarafımızca görüntülenmekte ve izlenmektedir.

Müşteri Hizmetlerimiz ile yapacağınız görüşmeler aldığınız hizmetle ilgili olarak ortaya çıkabilecek sorunların çözümünü sağlayabilmek amacı ile kaydedilebilir ve bu kayıtlar münhasıran şirketimiz eğitimlerinde kullanılabilir.

 

Bilgilerin Saklanması ve Muhafazası

 

Shibumi Deri Ürünleri Üretim ve Pazarlama Ltd Şti, kişisel bilgilerinizi itina ile koruyacak ve üçüncü şahıslara kullanım için ifşa etmeyecek ve/veya satmayacaktır. Kişisel bilgiler, halka açık olmayan özel bir elektronik ortamda muhafaza edilecektir.

Tarafımıza iletmiş olduğunuz bilgiler ancak şirketimizin bünyesinde yer alan/alabilecek kardeş şirketler, bu şirketlere bağlı iştirakler ve iş ortakları olarak baglantılı bulunan şirketlerde kullanılabilir. Shibumi Deri Ürünleri Üretim ve Pazarlama Ltd Şti, kişisel bilgilerinizi aşağıdaki gereklilikler olmadıkça ifşa etmeyeceğini taahhüt eder;

  • yasal gereklilikleri ifa etmek ve/veya resmi merciilerin taleplerini yerine getirmek amacı ile kullanımı,

  • yürürlükte olan kanun, ilgili mevzuat, sair yasal düzenlemeler, mahkeme kararı ve/veya idari emir gereğince açıklanması talebi,

  • üye kullanıcıların menfaatlerini korumak amacı ile kullanımı.

Yapılan işlemlere ve oynanan tüm oyunlara ilişkin kayıtlarınız 3 yıl süreyle saklanacaktır. Tarafımıza iletmiş olduğunuz kişisel bilgileriniz ise, hesabınızın kullanıma açık olduğu ve üyeliğinizin geçerli olduğu süre için korunacaktır.

 

Uyarılarınız

 

Yukarıda izah edilen ve kişisel bilgi sahalarını doldurarak kabul etmiş olduğunuz gizlilik ilkelerine aykırı bir davranış olduğunu düşündüğünüzde, info[at]leatherandpaper.com üzerinden görüşlerinizi bildiriniz. Uyarınız şirketimiz tarafından hassasiyetle incelenecek ve çözüm bulunmaya çalışılacaktır.

 

İşbu gizlilik bildirgesi www.leatherandpaper.com adresli web sitesi için tesis edilmiştir.